Hakkımızda

Hakkımızda

 

Cavusoglu Ayakkabi Istanbul Ayakkabicim

Çavuşoğlu Ayakkabı, 1974 yılında kurulmuş olup kurulduğundan bu yana sizlere en iyi hizmet kalitesini ve en geniş ürün çeşidini uygun fiyat anlayışı ile sunmaktadır. Sektörün lidelerinden olan Çavuşoğlu Ayakkabı ürün yelpazesinde her yaşa uygun spor ayakkabı, futbol ayakkabıları, günlük / klasik ayakkabılar bot, çizme, terlik ve iş güvenlik ayakkabıları bulunmaktadır.


Çavuşoğlu Ayakkabı, İstanbul ve Anadolu'da bulunan ayakkabı perakendecilerine, marketlere, fabrikalara, hastanelere kaliteli ve ucuz ayakkabı temin etmekte, aynı zamanda yurtiçi ile sınırlı kalmayıp Türk ürünlerinin dünya ülkelerine tanıtımını yapıp bir çok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunmaktadır. 

Firmamız, değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onların ulaşım, zaman maliyetlerini düşürmek için 2008 yılında AYAKKABICIM.NET internetten toptan ayakkabı satışı servisini hizmete sokmuştur. Böylece müşterilerimiz yeni ürünlere hızlıca ulaşabilmekte, fiyatlarını ve detaylı bilgilerini öğrenebilmekte ve hızlı bir şekilde siparişlerini temin edebilmektedirler.

Sitemizde gelişmiş güvenlik sistemleriyle korunmakta olup, hiç bir kaygı duymadan kredi kartı, banka havalesi, PTT veya mağazamızdan nakit ödeme yapabilir ve oturduğunuz yerden ürün alımı yapabilirsiniz. Siparişleriniz ödemenin yapıldığı gün (haftasonu ödemelerinde ödemenin yapıldığı günün takibindeki iş günü) içerisinde sizin seçtiğiniz şekilde kargo, ambar vs şeklinde size ulaştırılmaktadır.
 
Misyonumuz, yılların verdiği tecrübeyi kullanarak müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak, uygun fiyat, yüksek kalite ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vererek müşterilerimizin satış grafiğini yükseltmek ve güçlü bir iş birliği içerisinde çalışabilmektir. 

Hakkımızda ayrıntılı bilgi alabilmek için bizi arayabilir, ürünlerimizi kendiniz görebilmek için mağazamıza gelebilirsiniz.

Sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için bizimle lüten iletişime geçin.

 

Çavuşoğlu Ayakkabı San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Emin Sinan Hamamı sk. No: 58 Gedikpaşa Beyazıt FATİH / İSTANBUL
Telefon: 0212 516 53 02 - 03
Faks: 0212 517 49 36
Kurumsal İnternet Sitesi: www.bardakcigroup.com

E-Posta: info@ayakkabicim.net

ÇAVUŞOĞLU AYAKKABI, bir BARDAKCIGROUP kuruluşudur.

BARDAKCIGROUP