Sepetim Hesabım Üye Girisi Üye Ol
Anasayfa Hakkımızda Yardım İletişim Arama :
İş Ayakkabıları Erkek (Merdane) Garson / Zenne Filet (30-35) Patik (24-29) Bebe
-- SATIŞLARIMIZ TOPTANDIR -- YEPYENİ YÜZLERCE ÜRÜN "YENİ ÜRÜNLER" SAYFASINDA!
Hakkımızda

Hakkımızda

  Çavuşoğlu Ayakkabı, 1974 yılında kurulmuş olup kurulduğundan bu yana sizlere en iyi hizmet kalitesini ve en geniş ürün çeşidini uygun fiyat anlayışı ile sunmaktadır. Sektörün lidelerinden olan Çavuşoğlu Ayakkabı ürün yelpazesinde spor ayakkabı, bot, bebe ayakkabıları, terlik, iş güvenlik ayakkabıları, futbol ayakkabıları bulunmaktadır.

Çavuşoğlu Ayakkabı, İstanbul ve Anadolu'da bulunan ayakkabı perakendecilerine, marketlere, fabrikalara, hastanelere kaliteli ve ucuz ayakkabı temin etmekte, aynı zamanda yurtiçi ile sınırlı kalmayıp Türk ürünlerinin dünya ülkelerine tanıtımını yapıp bir çok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunmaktadır. 

cavu

Firmamız, değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onların ulaşım, zaman maliyetlerini düşürmek için 2008 yılında AYAKKABICIM.NET internetten toptan ayakkabı satışı servisini hizmete sokmuştur. Böylece müşterilerimiz yeni ürünlere hızlıca ulaşabilmekte, fiyatlarını ve detaylı bilgilerini öğrenebilmekte ve hızlı bir şekilde siparişlerini temin edebilmektedirler.
Sitemizde gelişmiş güvenlik sistemleriyle korunmakta olup, hiç bir kaygı duymadan kredi kartı, banka havalesi, PTT veya mağazamızdan nakit ödeme yapabilir ve oturduğunuz yerden ürün alımı yapabilirsiniz. Siparişleriniz ödemenin yapıldığı gün (haftasonu ödemelerinde ödemenin yapıldığı günün takibinde ki iş gün) içerisinde sizin seçtiğiniz şekilde kargo, ambor vs şeklinde size ulaştırılmaktadır.

cavusoglu
Misyonumuz, yılların verdiği tecrübeyi kullanarak müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak, uygun fiyat, yüksek kalite ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vererek müşterilerimizin satış grafiğini yükseltmek ve güçlü bir iş birliği içerisinde çalışabilmektir.

Hakkımızda ayrıntılı bilgi alabilmek için www.cavusogluayakkabi.com kurumsal internet sitemize başvurabilir, ürünlerimizi canlı olarak görebilmek için mağazamıza gelebilirsiniz.

Sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 


Firma Adı: Çavuşoğlu Ayakkabı San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Merkez Adres: Emin Sinan Mah. Hamam cad. No: 68 Gedikpaşa Beyazıt (Eminönü) / İstanbul
Merkez Telefon: 0212 516 53 02 - 03
Faks: 0212 517 49 36

Kurumsal İnternet Sitesi: www.cavusogluayakkabi.com
E-Posta: info@ayakkabicim.net

Ana Sayfa | Alışveriş Sepetim | Yeni Üyelik | Haberler | Hakkımızda | Yardım | İletişim
Ayakkabicim.net bir ÇAVUŞOĞLU AYAKKABI SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşudur.
Adres: Gedikpaşa Emin Sinan Mah.Hamam cad.No:68 BEYAZIT / İSTANBUL P.K: 34126
Tel: 0212 516 53 02 Faks: 0212 517 49 36

E-Mail: info@ayakkabicim.net